Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Makaron gotowy w 2 minuty. Czemu zawdzięcza swoją ekspresowość?

W nowej kampanii Lubella pokazuje, jak można mądrzej gospodarować domowym budżetem. Marka zwraca uwagę na kilka prostych sposobów związanych z gotowaniem posiłków, które pomogą w lepszym zarządzaniu wydatkami.
Reklama

Celem kampanii jest pokazanie, że z makaronami Lubella można prosto, szybko i oszczędnie przygotować pyszne danie z łatwo dostępnych składników, bez konieczności długiego gotowania.

Makaron gotowy w 2 min

Specjalnie dobrany kształt makaronu Express oraz jego cienka ścianka sprawiają, że makaron będzie gotowy już w 2 minuty. Wysoka jakość pszenicy sprawia, że makaron utrzymuje swoją sprężystość po ugotowaniu. Wystarczy dodać do niego to, co lubisz i obiad zrobiony! Tak szybko, tak łatwo i tak oszczędnie.

 

 

Spot będzie emitowany w telewizji. Kampania również będzie realizowana w kanale digital oraz social media z szerokim wsparciem influencerów, którzy będą pokazywać swoje pomysły na dania z makaronem Lubella Express 2 minuty. Dodatkowo działania będą obejmowały komunikację w aplikacjach Spotify, Pinterest oraz aplikacjach sprzedażowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum