Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mały ruch w CH Ogrody

Właściciele sklepów w Centrum Handlowym Ogrody, biorąc pod uwagę wysokie czynsze za wynajem lokali, powodów do ogromnej radości nie mają. Nie mogą też się cieszyć z dużych zysków, bo jeśli Ogrody w tygodniu świecą pustkami, zarobki handlowców pozwalają ledwie wiązać koniec z końcem - podaje expresselblag.pl.
Reklama

Nie tylko w Elblągu brakuje klientów w Centrum Handlowym Ogrody. Grupa przedsiębiorców z centrum handlowego w Olsztynie, na początku tego roku, po kilku miesiącach działalności była rozczarowana obrotami w swoich sklepach. Niezadowoleni handlowcy szukali pomocy w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Ochrony Najemców i zapowiadają starania o obniżenie czynszów za swoje lokale.

Okazuje się, że dwie galerie handlowe w Olsztynie to zbyt dużo. W Elblągu PKP ma plany wybudować w okolicy dworca nowe centrum handlowo-usługowe. Czy wówczas sytuacja najemców w Ogrodach będzie jeszcze gorsza? Wiele zależy od sytuacji związanej z aktualnym kryzysem gospodarczym pomiędzy Unią Europejską a Rosją. Wielu handlowców z Elbląga, wierzyło że Rosjanie będą licznie odwiedzali Ogrody.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum