Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mamia powalczy z Dada i Lupilu. Aldi realizuje założenia sprzedaży

Produkty Mamia rok do roku zyskują na popularności – na podstawie badań własnych Aldi ocenia, iż ich sprzedaż w 2022 roku wzrosła prawie o 50% w stosunku do 2021.
Reklama

Aldi dba o wygląd opakowań marki własnej. Tym samym zmienia się szata graficzna chusteczek nawilżających dla dzieci. Nowe opakowanie jest teraz utrzymane w pastelowej palecie barw, dodano również ilustracje zwierząt - wszystko po to, aby stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla użytkowników i wpisywało się w najnowsze trendy produktów dla dzieci. Dodano również elementy graficzne podkreślające zalety i cechy produktu. 

 

 

Produkty dla dzieci to łakomy kąsek dla dyskontów 


Aktualnie Mamia to łącznie 10 produktów. Rodzice i opiekunowie znajdą w niej podstawowy asortyment w zakresie artykułów higienicznych dla dzieci i niemowląt - chusteczki nawilżające, pieluszki, żel do mycia i szampon 2w1, czy gąbki. Mamia to marka własna ALDI.

Przypomnijmy, że marki własne to 80 proc. obrotu w Aldi. Udział ma się jeszcze zwiększyć.

- Pod koniec 2021 wprowadziliśmy pieluchomajtki marki Mamia do naszej stałej oferty, aby poszerzyć asortyment artykułów dla dzieci o te produkty, które są najbardziej potrzebne. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i nieustannie ulepszamy naszą ofertę. Dowodem tego jest ciągły wzrost sprzedaży - w 2022 roku odnotowaliśmy aż 43% wzrost sprzedaży, co przedkłada się na rosnący trend zakupowy tej kategorii w naszych sklepach. Cieszy nas to, że coraz więcej rodziców i opiekunów udaje się na zakupy do ALDI – mówi Monika Omasta, Manager Kategorii w ALDI Polska.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum