Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mamografia przed centrami handlowymi Homepark

Fundusz Pradera European Retail Parks, właściciel parków handlowych: Homepark Targówek, Homepark Janki, Homepark Franowo i Homepark Rawa, organizuje na terenie swoich obiektów badania mammograficzne.
Reklama


Na terenie Homepark Targówek w Warszawie i Homepark Rawa w Katowicach we współpracy z firmą Mammomed, w Homepark Janki (aglomeracja warszawska) współpracuje w tym zakresie z firmą Medica, a w Homepark Franowo w Poznaniu z firmą OPEN. Każda z nich pomaga kobietom w skutecznej profilaktyce raka piersi. W mammobusach zatrudniony jest wykwalifikowany personel medyczny.

W każdym z parków handlowych Homepark mammobusy pojawią się 18 maja b.r. Zostały zapowiedziane poprzez media społecznościowe i strony internetowe, dzięki którym klientki miały możliwość zapisania się na badania. Ponadto w catchmencie każdego z parków handlowych Homepark wysłano 4 tysiące precyzyjnie targetowanych SMS-ów, korzystając z możliwości technologicznych zwykle wykorzystywanych w celach promocji akcji. Tym razem sms’owa akcja dała możliwość dotarcia do kobiet, które otrzymały ofertę badań profilaktycznych. Po realizacji badania każda z decydujących się na nie kobiet otrzyma drobny upominek.

Rak piersi jest w naszym kraju pierwszym co do występowania nowotworem u kobiet.

Parki handlowe HOMEPARK są zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum