Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marcowe atrakcje w Wola Parku

Wola Park powiększa ofertę atrakcji i wydarzeń kulturalnych. W marcu na klientów centrum, w Ogrodach Ulricha, zlokalizowanych na terenie Wola Parku, czekać będą muzyczne występy na żywo w piątki i soboty, we wtorkowe wieczory Pub Quiz, a w niedziele wiosenne warsztaty DIY.
Reklama

W tym miesiącu fani muzyki na żywo mogą wybrać się do Ogrodów Ulricha na muzyczną podróż po świecie. W historycznych szklarniach Ulricha, w każdy piątek i sobotę o godz. 19.00 rozbrzmiewać będzie muzyka każdego gatunku, z różnych zakątków globu. 

W marcu na klientów Ogrodów Ulricha, czekają następujące występy:

• piątek 17.03 - Discappointment weekend - Groovy Nights
• sobota 18.03 - Discappointment weekend - Dark Disco/House
• piątek 24.03 - Amnesiac & Bald - Deep Groove
• sobota 25.03 - Live instrument – koncert

Dodatkowo, w każdy wtorek o godz. 20.00, w Ogrodach Ulricha odbywa się Pub Quiz - gra drużynowa, w której zespoły uczestników mają za zadanie odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań z różnych kategorii wiedzy. By wziąć udział należy uiścić wpisowe w wysokości 10 zł/os. (online lub stacjonarnie). Potem, wystarczy wykazać się wiedzą i powalczyć o nagrody, które czekają na 3 najlepsze drużyny.

To jeszcze nie koniec atrakcji, jakie przygotowano dla klientów Ogrodów Ulricha – już 19 marca do oferty wydarzeń wchodzą cykliczne, wiosenne warsztaty DIY, organizowane dla klientów szklarni co drugą niedzielę. Uczestnicy pierwszych warsztatów, pod okiem doświadczonych instruktorów, nauczą się o uprawie domowego ogródka warzywnego. Już w najbliższą niedzielę, o godz. 11.00, uczestnicy zasadzą warzywa w drewnianych skrzyniach, które po zakończeniu warsztatów zabiorą ze sobą do domu. Podczas kolejnych warsztatów, nauczą się jak wyhodować las w słoiku, a następnie, podczas warsztatów aromaterapii dowiedzą się jak stworzyć domowe kosmetyki. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 20 złotych. Chętni mogą zapisać się poprzez aplikację Booksy. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie niezbędne materiały, a na zakończenie, otrzymają oni również voucher na 20 zł do wykorzystania w Ogrodach Ulricha.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum