Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MarcPol z nowym logo, hasłem i stroną internetową

MarcPol uruchomił nową stronę www. Przebudowany serwis internetowy to kolejny element rebrandingu sieci po zmianie logo i hasła reklamowego "MarcPol Nasz.Prawdziwy. Odmieniony wygląd zyskała również gazetka oraz strona sieci na portalu facebook.com.
Reklama

Nowa strona www.marcpol.pl to nowy layout podział na zakładki, w tym strefę klienta z odmienioną gazetkę promocyjną. W serwisie znaleźć można również m.in. przepisy na dania kuchni polskiej
i regionalnej oraz informacje nt. prowadzonych rekrutacji i programów praktyk. Szata graficzna strony nawiązuje do nowego logo sieci, które MarcPol zaprezentował podczas otwarcia sklepu na warszawskim Bemowie (z hasłem Nasz.Prawdziwy). 

„Za nami rok intensywnej pracy nad opracowaniem nowej strategii biznesowej. (...) Chcemy być sklepem sąsiedzkim, osiedlowym, pierwszego wyboru - powiedział Marek Mikuśkiewicz, prezes zarządu firmy MarcPol S.A.

Serwis został opracowany z uwzględnieniem zasad Responsive Web Design pozwalających na dostosowanie prezentacji serwisu do dowolnej wielkości ekranu. Zgodnie z nową identyfikacją wizualną zmieniła się również strona sieci na portalu facebook.com.

MarcPol S.A. powstał w 1988 roku. Liczy 61 placówek.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum