Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka Alpine Pro w Galerii Echo

Najemcą w Galerii Echo została marka Alpine Pro, oferująca odzież i akcesoria outdoorowe. Mieszkańcy regionu kieleckiego docenią przede wszystkim bogaty asortyment produktów, tworzonych przez własnych projektantów marki z myślą o wygodzie ich użytkowników oraz w nawiązaniu do najnowszych trendów modowych.
Reklama

Jak wynika z badania Polskiej Organizacji Turystycznej, blisko trzy czwarte Polaków planuje spędzić tegoroczne wakacje w kraju. Największy odsetek (41%) wybierze się nad Bałtyk, a co czwarty urlopowicz wyjedzie w góry. Wraca też moda na biwakowanie oraz wzrasta popularność podróżowania kamperami. Eksperci szacują, że w 2022 r. przybędzie w Polsce nawet 8 tysięcy „mobilnych domów”. Niezależnie od miejsca i sposobu wypoczynku, warto zadbać o wygodne obuwie i odpowiednią odzież, która ochroni przez wiatrem, deszczem czy chłodnymi wieczorami.

Marka Alpine Pro tworzy kolekcje odzieży i obuwia outdoorowego, ubrań lifestyle, plecaków i innych akcesoriów przydatnych dla entuzjastów wypoczynku poza domem. W Galerii Echo dostępna jest oferta dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Najemca zajął lokal o powierzchni 123 mkw. na pierwszym piętrze centrum.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum