Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka Briju w galeriach Rank Progress

Jubiler BRIJU dołączył do grona najemców inwestycji planowanych przez Rank Progress SA. Salony z biżuterią zostaną otwarte w galeriach w Pile, Mielcu i Legnicy.
Reklama
Salony BRIJU zostaną otwarte w trzech centrach Rank Progress SA - w legnickiej Galerii Piastów, nowo powstającej Galerii Piła oraz Galerii Aviator w Mielcu - projekcie dewelopera planowanym na rok 2014/2015. Łączna suma powierzchni najmu wyniesie ok. 180 mkw. BRIJU to producent i dystrybutor biżuterii ręcznie produkowanej ze złota, srebra i kamieni szlachetnych.

Z oferty salonu BRIJU najszybciej skorzystają klienci Galerii Piastów oraz Galerii Piła, która zostanie otwarta w III kwartale br. Galeria Piła będzie zlokalizowana w centrum miasta, przy ulicach Zygmunta Starego i 14 Lutego, w pobliżu Dworca PKP Piła Główna.
W jednopiętrowym obiekcie powierzchnia najmu wyniesie 23,8 tys. mkw. Do dyspozycji klientów Galerii Piła będzie około 60 lokali. Wśród nich znajdzie się hipermarket spożywczy, centrum fitness, market budowlany oraz sieciowe butiki. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 34 500 mkw. Obecnie finalizowany jest proces komercjalizacji centrum handlowego - galeria jest wynajęta już w ponad 90 proc.

Rank Progress SA przygotowuje się także do budowy Galerii Aviator w Mielcu. Obecnie spółka prowadzi procedury administracyjne związane z przygotowaniami do realizacji obiektu. Trwa już także komercjalizacja galerii. Rozpoczęcie budowy centrum planowane jest w 2014 roku. Obiekt będzie liczyć ponad 41 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 34 tys. mkw. powierzchni najmu. W kompleksie znajdą się m.in.: hipermarket typu Dom i Ogród, supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz wygodny parking na 1200 miejsc. Powstanie tam również pierwszy w regionie multipleks kinowy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum