Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka Goplana mecenasem kultury

Marka Goplana nawiązała współpracę z Teatrem Fabryka Marzeń. Przez najbliższy rok będzie sponsorować sztukę „Chcesz się bawić? Zadzwoń”. To pierwsza inicjatywa marki w sferze kultury. Premierowy pokaz spektaklu odbył się 17 grudnia w Warszawie.
Reklama

Goplana Break inwestuje nie tylko w rozwój produktowy marki. Brand został właśnie sponsorem sztuki „Chcesz się bawić? Zadzwoń”. Spektakl produkuje Teatr Fabryka Marzeń, który odpowiada za sukces takich tytułów jak „Szalone nożyczki”, czy „Mayday2”. Współpraca ma charakter całoroczny, Goplana Break będzie obecna na wszystkich granych spektaklach.

„Chcesz się bawić? Zadzwoń” to komedia pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd. Pierwsze pokazy przedpremierowe zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. W obsadzie zobaczymy m.in. Michała Koterskiego, Annę Powierzę czy Marka Włodarczyka.

Na rok 2019 zaplanowano blisko 100 spektakli, których słodkim sponsorem będzie Goplana Break. Marka pojawi się na materiałach promujących sztukę, w tym na ściance sponsorskiej, zaproszeniach, plakatach oraz ulotkach. Słodkie upominki od Goplany Break w postaci eleganckich koszy otrzymają aktorzy zaangażowani w spektakl. Nie zabraknie również produktów do degustacji dla gości.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum