Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka Tarczyński z kolejną mundialową akcją

Jakie danie stoi za sukcesem Diego Maradony? Czym jest szyfonada? Kto wykonał pierwszą w historii „cieszynkę”? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają na widzów w serii „Mistrzowskie Śniadania” marki Tarczyński.
Reklama

To jednak nie wszystko. Adriana Marczewska – szefowa kuchni i prowadząca program – w związku trwającymi mistrzostwami świata przygotowała śniadania inspirowane narodowymi potrawami grupowych rywali reprezentacji Polski.

Mistrzowskie śniadania z marką Tarczyński

Arabia Saudyjska, Argentyna i Meksyk – to z tymi krajami polscy piłkarze walczą o awans do kolejnej fazy tegorocznego mundialu. Po remisie w pierwszym spotkaniu każda bramka będzie na wagę złota podobnie jak pyszne śniadanie przygotowane w dniu meczu. Każde z tych państw słynie z aromatycznej kuchni, która zainspirowała Adrianę Marczewską do przygotowania trzech dań, które z pewnością dodadzą energii do kibicowania, nie tylko tamtejszym kibicom. Tym razem miejscem kulinarnych zmagań stała się murawa wrocławskiego stadionu – Tarczyński Arena. To tutaj szefowa kuchni zaprezentowała swoje triki, zdradziła ciekawostki – nie tylko te kulinarne – i przygotowała iście „mistrzowskie śniadania”.

Specjalne odcinki trasy Naturalne Poranki Blisko Natury – Mistrzowskie Śniadania – dostępne są na stronie www.naturalneporanki.pl 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum