Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marka własna Biedronki ze wsparciem marketingowym

Agencja Biuro Podróży Reklamy wygrała przetarg na obsługę kampanii digitalowej marki Dada, która w swojej ofercie ma produkty przeznaczone dla dzieci, dostępne w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.
Reklama

Kampania, którą zaplanowała agencja przewiduje szerokie spektrum działań do końca 2017 roku. W tym czasie BPR odpowiedzialne jest za strategię, kreację oraz zakup mediów w digitalu. 

Współpraca ta niesie za sobą wiele zmian, które mocno zaznaczą obecność marki w internecie.
Działania reklamowe rozpoczął konkurs fotograficzny pod nazwą „Fotobudka”, który odbył się w maju. Agencja odpowiedzialna była za stworzenie aplikacji konkursowej, moderację, wyłonienie zwycięzców oraz zakup mediów w internecie. Zostały wykorzystane takie narzędzia jak: SEM, GDN, social media marketing oraz zakup mediów w serwisach parentingowych i współpraca z blogerami. Powstał również kanał social na Instagramie marki Dada.

Agencja Biuro Podróży Reklamy odpowiada także za koncepcję i realizację 30 sekundowego spotu produktowo-wizerunkowego Dada rozumie Mamy. Emisja spotu rozpoczęła się 7 czerwca i trwała do 15 lipca. Działania te miały na celu zaangażowanie odbiorców i przybliżenie mu nowego oblicza producenta pieluszek Dada, który zapowiada launch nowych produktów.

W najbliższym czasie zostanie wprowadzona do sklepów AppStore i Google Play darmowa gra edukacyjna dla najmłodszych Uczymy się bawiąc, zaprojektowana przez agencję, sygnowana logiem Dada.

Kolejnym krokiem jest zmiana layoutu i funkcjonalności strony www.dada.pl, która dostosowana została także na potrzeby mobile. Strona ta oprócz sekcji typowo produktowej zaprezentuje równie atrakcyjne treści dla użytkowników, czyli przede wszystkim przyszłych i obecnych mam oraz ich pociech. Start nowej strony przewidywany jest na 25 lipca.

Powyższe działania stanowią tylko część dwuletniej strategii, które marka zaplanowała z agencją.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum