Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Market Hipper.pl ruszył w Tucholi, wkrótce kolejne

Firma WRI Sp. z o.o., która pod szyldem HIPPER.pl prowadzi 8 marketów Dom & Ogród, otworzyła kolejny sklep – tym razem w Tucholi, w woj. kujawsko-pomorskim.
Reklama

Nowy sklep zlokalizowany jest w kompleksie Tuchola Park, gdzie – obok takich marek jak Media Expert, Jysk, Rossmann, Pepco, Sinsay i KiK – dostarcza akcesoria do domu i ogrodu oraz materiały remontowo-budowlane. J

Sieć marketów HIPPER.pl Dom & Ogród oferuje asortyment z zakresu budowy, remontu, renowacji i wyposażenia domu i ogrodu. Sklepy HIPPER.pl to miejsca nowoczesne, odpowiadające na aktualne potrzeby klientów i rynku.

Historia marki Hipper.pl

Pierwszy sklep HIPPER.pl powstał w kwietniu 2021 roku w Zelowie. Od tego czasu kolejne markety regularnie pojawiają się na terenie całej Polski. W tej chwili można je znaleźć w Koziegłowach, Świnoujściu, Szubinie, Środzie Wielkopolskiej, Nakle nad Notecią, Osiu, Witkowie oraz, od 14 października w Tucholi. Kolejny HIPPER.pl pojawi się w Nowogardzie, a w I połowie 2022 roku zagości w parku handlowym w Jastrowiu.

Strategią firmy jest dotarcie z ofertą do miejscowości do 25 tys. mieszkańców. Firma jest otwarta na współpracę z deweloperami i szuka kolejnych lokalizacji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum