Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marol wynajmuje magazyn w Panattoni Park Szczecin

Panattoni Europe zdobył kolejnych najemców w Panattoni Park Szczecin. Wśród nich jest dystrybutor produktów spożywczych - firma Marol, która wynajęła ok. 3 300 mkw.
Reklama

Marol wynajął łącznie ok. 3 300 mkw. - na magazyn przeznaczono 3 051 mkw, zaś na powierzchnię biurową ok. 240 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Colliers International.
Drugim najemcą jest Svendsen Sport - dostawca sprzętu wędkarskiego.

- Transakcje ze Svendsen Sport oraz spółką Marol to kolejny dowód na zainteresowanie najmem powierzchni magazynowo-produkcyjnej w okolicach Szczecina - w IV kwartale ubiegłego roku informowaliśmy o kontrakcie z Pierce AB. Bliskość tego regionu Polski do Niemiec i północnych sąsiadów, a także funkcjonująca krajowa sieć nowoczesnych dróg to atuty, które dostrzegają firmy działające lokalnie oraz podmioty zagraniczne, zwłaszcza te związane ze sprzedażą internetową -  skomentował Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe.

Panattoni Park Szczecin to centrum dystrybucyjne dewelopera o planowanej powierzchni ok. 51 600 mkw. w ramach dwóch budynków z możliwością rozbudowy. Każdy z obiektów wyposażony zostanie w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu "0", a także obszerne place manewrowe i dodatkowe miejsca parkingowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum