Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marta Linkiewicz i Marcin Dubiel nie wypromują produktów Excellence

Excellence S.A. zrezygnowała ze współpracy z Martą Linkiewicz oraz Marcinem Dubielem, mającej na celu promocję nowej linii produktów spółki zawierających ekstrakty z konopi oraz akcji promocyjnej tej linii produktów pod nazwą „House of Talents”. Spółka nie wprowadziła produktów tej linii do sprzedaży.
Reklama

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Działa w takich serwisach jak: YouTube, Instagram, Tik Tok i Twitter. Przepustką do internetowej kariery była również przynależność do pierwszego Team X. Marcin Dubiel jest także zawodnikiem federacji Fame MMA.

Marta Linkiewicz zyskała sławę w internecie za sprawą głośnych filmików, w których opowiadała o seksie z amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. Obecnie skupia się na karierze w Fame MMA.

Excellence ogłosił plany wprowadzenia napojów "House of Talents" w połowie 2021 roku. W tym samym czasie nawiązano współpracę z youtuberami z grupy „Team X”. 

Soki Team X trafiły do sprzedaży w Biedronce pod koniec 2021 roku. W sklepach sieci pojawiło się aż osiem różnych rodzajów soków Excellence Team X.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum