Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Martin Behan: Dołożymy starań, by zmiany nie miały negatywnego wpływu na pracowników

– Nasza firma nieustannie koncentruje się na tym, by dbać o naszych klientów, dlatego, dostosowując się do nowych regulacji, chcemy ograniczać zmiany dla klientów w pozostałe dni tygodnia. Jednocześnie – co niezwykle ważne dla biznesu – chcemy dołożyć wszelkich starań, by zmiany nie miały negatywnego wpływu na koleżanki i kolegów, ich godziny pracy i plany na weekendy, w które obowiązywać będzie zakaz handlu – poinformował pracowników Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco w Polsce.
Reklama

– To oznacza, że utrzymujemy dotychczasowe godziny otwarcia sklepów w soboty i poniedziałki, za wyjątkiem sklepów otwartych 24h i sklepów działających do północy, które będziemy zamykać o godz. 23:00 w soboty i otwierać o godz. 6:00 w poniedziałki. Nasza usługa Ezakupy będzie nadal dostępna dla klientów, jednak nie będziemy mogli realizować dostaw w niedziele z zakazem handlu.
Koleżanki i koledzy ze sklepów już zostali poinformowani o tym, jak te zmiany wpłyną na ich godziny pracy – generalna zasada jest taka, że będziemy trzymać się dotychczasowego rozkładu. Jeśli chodzi o sklepy z nocną zmianą, podczas weekendów z niedzielnym zakazem handlu, koleżanki i koledzy będą kończyć pracę do godz. 23:45 w soboty i mogą ją rozpocząć o godz. 00:15 w poniedziałki.
Zdaję sobie sprawę, że początkowo te zmiany mogą być kłopotliwe dla klientów, dlatego chcemy mieć pewność, że są one tak proste jak to tylko możliwe. Planujemy również komunikację w sklepach, by te informacje dotarły do wszystkich klientów – wyjaśnia Martin Behan.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum