Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Maxima Grupe wprowadza zmiany w zarządach poszczególnych spółek

Od 14 marca w niektórych spółkach Maxima Grupe zmienił się zarząd. Zmiany strukturalne są częścią większego planu mającego zapewnić trwały dalszy rozwój Maxima Grupė i zapewnić większą wartość dodaną klientom i pracownikom w tym trudnym okresie – informuje spółka.
Reklama

Zmiany dotyczą spółek: Maxima Grupė, Maxima LT, Maxima Lativija. Ponadto, spółka Franmax będzie miała nowego prezesa.

Andris Vilcmeiers, który od ponad czterech lat był dyrektorem generalnym i prezesem zarządu Maxima Latvija, został nowym dyrektorem generalnym Maxima Grupė. Został również mianowany szefem Franmax, spółki zależnej Maxima Grupė.

Viktors Troicins objął stanowisko CEO Maxima Latvija. Wcześniej pracował jako CCO i członek zarządu w tej firmie od kwietnia 2016 r.

Jolanta Bivainytė, która wcześniej była szefem Maxima Grupė, została dyrektorem generalnym Maxima LT, zastępując Kristinę Meidė na tym stanowisku. K. Meidė opuścił grupę.

Nowy Zarząd Maxima Grupė będzie się składał z następujących członków: Andris Vilcmeiers (Przewodniczący), Jolanta Bivainytė, Arūnas Zimnickas, Viktors Troicins, Edvinas Volkas i Vitalij Rakovski.

Liczbę Zarządu Maxima LT zmniejsza się do 3. Odtąd w skład Zarządu będą wchodzić: Jolanta, Bivainytė, Vilma Drulienė i Jurgita Šlekytė. Jolanta Bivainytė zostanie nominowana na stanowisko prezesa zarządu Maxima LT.

Zarząd „Maxima Latvija” będzie się składał z jednego członka - Viktors Troicins.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum