Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

McDonald’s wraca na ul. Świętokrzyską

12 lutego została otwarta nowa restauracja McDonald’s przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej w Warszawie. Lokal otwarty został w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca, w którym działała pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce.
Reklama

Nowa restauracja przy ulicy Świętokrzyskiej 35, zaraz przy wejściu do stacji metra Świętokrzyska, to już 44 obiekt McDonald’s w stolicy. 

- Cieszymy się, że restauracja McDonald’s ponownie pojawiła się w tym miejscu. To dla nas szczególna lokalizacja, bo tutaj po raz pierwszy, w czerwcu 1992 roku, zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców Warszawy do zapoznania się z nasza ofertą. Decyzja o ponownym otwarciu w tym miejscu była dla nas oczywista. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja dzięki bliskości stacji metra i przystanków komunikacyjnych. Nasi goście przez lata przywykli do obecności lokalu McDonald’s w tym miejscu – mówi Krzysztof Kłapa dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s.

Obsługę gości zapewni 80 pracowników, w tym 15 menadżerów. Lokal jest przystosowany
do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ciekawostką jest, że w nowo otwartej restauracji znalazło zatrudnienie ośmiu pracowników, którzy przez 23 lata pracowali w McDonald’s w Sezamie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum