Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Media Expert najemcą dwóch parków handlowych

Media Expert podpisał dwie umowy najmu lokali w budowanych właśnie parkach handlowych: Cydr w Radzionkowie oraz Zgoda w Świętochłowicach.
Reklama

Park handlowy Cydr w Radzionkowie (woj. śląskie) znajdować się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka, u zbiegu ulic Unii Europejskiej oraz Szymały. Całkowita powierzchnia najmu w obiekcie to 4 000 mkw. W ofercie parku handlowego znajdą się m.in. sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, drogeryjnej, biuro podróży oraz sklep zoologiczny. Przy centrum powstanie parking na ok. 300 samochodów. Elektromarket Media Expert w tym obiekcie będzie zajmował 650 mkw. Planowana data otwarcia parku handlowego Cydr w Radzionkowie to IV kwartał 2016 r.

Park handlowy Zgoda budowany jest na granicy miasta Świętochłowice z Rudą Śląską, pomiędzy ul. Śląską a ul. Tunkla, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Całkowita powierzchnia najmu w obiekcie wynosi 2 000 mkw. W centrum oprócz elektromarketu Media Expert o powierzchni 560 mkw. będą się znajdować sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej oraz drogeryjnej. Parking pomieści ok. 130 samochodów.

Media Expert to największa sieć elektromarketów w Polsce. W jej skład wchodzi ponad 360 elektromarketów w niemal 310 miastach na terenie całego kraju.

Inwestorem parku handlowego Zgoda i Cydr jest przedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane BUDECON S.A. Za komercjalizację obiektów odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum