Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MediaExpert najemcą Go! Park w Jaśle

W Jaśle w Go! Park Handlowy swój sklep otworzy sieć elektromarketów Media Expert. Zajmie on powierzchnię ok. 620 m.kw. Ruszyły prace przygotowawcze na budowie – roboty ziemne, a otwarcie zaplanowane jest na koniec 2022r. Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska.
Reklama

Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice będzie największym parkiem handlowym w mieście. Atutem projektu jest sąsiedztwo marketu spożywczego Kaufland oraz myjnia samochodowa.

W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 7.000 m.kw. GLA znajdzie się ok 12 sklepów najlepszych sieciowych marek. Dla klientów dostępny będzie bezpłatny i współdzielony z marketem Kaufland parking dla w sumie ok. 280 samochodów.

Projekt architektoniczny opracowuje firma MTDI Group. Inwestycja posiada już pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II połowę 2022r. Będzie to już trzeci z planowanej sieci obiektów pod wspólną marką – Go! Park Handlowy. Pierwszy rozpoczął działalność kilka miesięcy temu - w Gorlicach.

W przygotowaniu są już kolejne projekty tej sieci, w tym na ul. Przemysłowej w sąsiedztwie stacji benzynowej BP w Jaśle.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem projektów Go! Park Handlowy odpowiada firma Mallson Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum