Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Męskie Granie. Jak wygrać dożywotni bilet i wziąć udział w loterii „Cho na Ż”

Męskie Granie to jedno z najszybciej wyprzedających się wydarzeń muzycznych w kraju. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia ogłosiła konkurs o „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na trasę. Konkurs wystartował 12 czerwca. Ponadto wystartowała nowa loteria marki Żywiec – „Cho na Ż”.
Reklama

Męskie Granie Tour

W tym roku po raz pierwszy w historii Męskiego Grania powołano do życia Męskie Granie Tour, czyli biuro podróży, w którym można było spotkać się z Męskie Granie Orkiestrą 2023 na żywo i kupić bilety bezpośrednio z rąk Igo, Mroza i Vito Bambino. Dzięki temu obecni na miejscu fani jako pierwsi poznali skład zespołu. Przed biurem podróży zaparkował też specjalny kamper, który tego lata odwiedzi miasta, do których zawita trasa. Z myślą o miłośnikach projektu realizowane będą w nim różne aktywności, zachęcające do „Cho na Ż”. Odwiedzając kampera będzie można również zdobyć „Złoty Bilet”.

Dożywotni bilet na Męskie Granie

Czy dla fanów Męskiego Grania może być coś lepszego niż zdobycie biletu na wymarzony koncert? Chyba tylko dożywotnie wejście na koncerty w ramach trasy. W tym roku to marzenie może się spełnić. 12 czerwca startuje konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można wygrać coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. Konkurs potrwa do końca sierpnia, a „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

„Złoty Bilet” przeznaczony jest dla zwycięzcy i trzech osób towarzyszących. Co roku, najpóźniej w tygodniu ogłoszenia line-upu należy zadeklarować, na który koncert wybierze się grupa. Dodatkowo, co tydzień przyznawane będą nagrody tygodnia w postaci ubrań z kolekcji Męskiego Grania.

Marka Żywiec startuje z loterią „Cho na Ż”

Wystartowała nowa loteria marki Żywiec – „Cho na Ż”, w której codziennie do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Loteria trwa od 26 czerwca do 27 października 2023 roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, partnerem aktywacji jest Allegro Lokalnie.

„Cho na Ż” to loteria promocyjna, w której do codziennie do wygrania jest 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania, karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz kody na zestawy pięciu wirtualnych Monet Allegro. W tym roku w loterii po raz pierwszy można wygrać bilety na dowolny koncert tegorocznej trasy Męskie Granie oraz na koncerty trasy 2024.

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić dowolne piwo marki Żywiec (butelka lub puszka) posiadające kod pod kapslem lub zawleczką i zarejestrować kod na stronie www.zywiec.com.pl lub w komunikatorze Messenger na Facebooku Żywca. Kody można rejestrować codziennie od godziny 6.00 do 23.59. W promocji biorą udział wszystkie piwa Żywiec, także w wersji bezalkoholowej. Loteria trwa od 26 czerwca do 27 października 2023 roku.

Loteria otrzyma duże wsparcie w punktach sprzedaży. Autorem konceptu i obsługą digital zajmuje się agencja Artegance. Kampanie dla Żywca planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Działania PR prowadzi agencja HOPE.

Partnerem loterii już po raz trzeci jest Allegro Lokalnie.

Męskie Granie 2023

W tym roku Męskie Granie odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Na dwóch scenach wydarzenia wystąpi prawie 80 polskich artystów reprezentujących odmienne konwencje, style i pokolenia, w tym m.in.: Brodka, Daria Zawiałow, Igo, Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”, Paktofonika: Retrospekcje, Ralph Kaminski, Zalewski oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie Igo, Mrozu i Vito Bambino. Na trasie zadebiutuje też zupełnie nowy format – Męskie Granie Przestawia. W tym roku odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory. Po raz pierwszy na trasie z repertuarem wystąpią też Kayah & Bregović.

W tym roku po raz kolejny partnerem gastronomicznym jest Transgourmet i Selgros.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Selgros