Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Metropolitan Investment planuje inwestycję w Łaziskach Górnych, jest miejsce na dyskont spożywczy

Metropolitan Investment S.A. podpisał umowę przedwstępną na zakup działki w Łaziskach Górnych w celu realizacji inwestycji budowy kompleksu handlowo-usługowego.
Reklama

Inwestycja Metropolitan Investment będzie zlokalizowana w Łaziskach Górnych, przy drodze krajowej nr 81 na trasie Katowice-Mikołów-Żory-Skoczów. W pobliżu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Koncepcja zagospodarowania przestrzennego inwestycji zakłada budowę obiektów o łącznej powierzchni najmu blisko 9 tys. m.kw. Wśród nich znajdą się m.in.: nowoczesny park handlowy ze sklepami znanych marek sieciowych, lokal z przeznaczeniem pod dyskontowego operatora spożywczego, stacja benzynowa oraz restauracja Drive Thru. Będzie to pierwsza na tak dużą skalę inwestycja oraz jedyny nowoczesny kompleks handlowy w mieście.


Inwestorem projektu jest Metropolitan Investment S.A., pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Firma posiada w swoim portfolio kilkanaście inwestycji z zakresu nieruchomości komercyjnych. Obiekty handlowe Metropolitan Investment S.A z powodzeniem funkcjonują już w Białej Podlaskiej, Wiśle i Świeciu. Wśród najnowszych inwestycji znajdują się m.in. Metro Park w Biłgoraju czy Galeria Metro w Kwidzyniu.
Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum