Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Metropolitan Investment skomercjalizuje 4300 mkw. w Bulwarach Książęcych

Metropolitan Investment sfinalizował zakup lokali usługowo-handlowych w nowej inwestycji we Wrocławiu. Warszawska spółka skomercjalizuje blisko 4 300 mkw. GLA w inwestycji Bulwary Książęce, którą realizuje deweloper BPI Real Estate Poland.
Reklama

- Bulwary Książęce to idealna przestrzeń do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu – komentuje Mateusz Kita, Leasing Manager Metropolitan Investment S.A. - Dzięki doskonałej lokalizacji, zróżnicowanym najemcom i szerokiej ofercie gastronomicznej stanowić będą nowe miejsce spotkań, które będzie tętnić życiem oraz przyciągać okolicznych mieszkańców i turystów. To z kolei w oczywisty sposób przełoży się na wyniki finansowe naszych dzierżawców i udziałowców – dodaje. 

Metropolitan Investment zakupił lokale handlowo-usługowe w Bulwarach Książęcych o łącznej powierzchni 4 300 mkw. GLA. Lokale o wielkości od 52 do 1 100 mkw. znajdują się w obu częściach inwestycji. Do dyspozycji klientów oddane zostanie także około 140 miejsc parkingowych.

Bulwary Książęce to nowa inwestycja przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu, realizowana przez spółkę BPI Real Estate Poland. Stanowi kompleks mieszkaniowo-handlowy powstający w sercu Wrocławia. Użytkowa powierzchnia osiedla wynosi ponad 22 tys. mkw. II etap inwestycji znajduje się w trakcie realizacji, I etap został oddany do użytku w 2018 roku.

Metropolitan Investment S.A. jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Obiekty handlowe Metropolitan Investment funkcjonują już m.in. w Białej Podlaskiej, Wiśle i Warszawie. W ciągu niespełna dwóch lat działalności firma zrealizowała dziewięć projektów, a w realizacji znajduje się kolejne 107 tys. mkw. GLA rozpoczętych inwestycji.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum