Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Michał Sadecki ma nowego klienta. To Grupa Chorten

Grupa Chorten podpisała umowę o współpracy ze spółką MSL Consulting, której jednym z udziałowców jest Michał Sadecki, współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiej Grupy Supermarketów Top Market.
Reklama

Michał Sadecki będzie doradcą zarządu spółki Chorten Mazowsze, z którą działa obecnie blisko 300 sklepów.

Michał Sadecki współpracuje ze spółką Chorten

Grupa Chorten w strategii wpisaną ma dynamiczną ekspansję polegającą na łączeniu sił polskich detalistów oraz współpracę z rodzimymi producentami i dystrybutorami. W skali ogólnopolskiej to już ponad 2500 sklepów partnerskich, a część z nich działa pod skrzydłami spółek regionalnych takich jak Chorten Mazowsze. Ta w 2023 roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z Nowym Rokiem wspierać będzie ją w rozwoju menadżer z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży, zakupach i logistyce przede wszystkim w branży FMCG – Michał Sadecki. Przez prawie 18 lat związany był z operatorem sklepów Top Market, a od 2021 roku został CEO i współzałożycielem w agencji MSL Consulting.

 

 

- Naszym wspólnym celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki Chorten między innymi poprzez rozszerzenie obszaru działania i podjęcia współpracy z nowymi placówkami – mówi Michał Sadecki.

Grupa Chorten liczy na jego wsparcie w wielu procesach, które przyczynią się do dalszego budowania jej siły rynkowej. 

Chorten: Cenimy doświadczenie Michała Sadeckiego

- Ceniąc tak duże doświadczenie Michała Sadeckiego, jego wiedzę na temat polskiego rynku ogólnospożywczego, znajomość najnowszych trendów w FMCG  i wypracowane przez lata kontakty, zakładamy udaną biznesowo współpracę i konkretne efekty jego doradztwa – podkreśla Tomasz Sibilski, członek zarządu spółki Chorten Mazowsze.

Michał Sadecki jest magistrem zarządzania i marketingu, absolwentem MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Grupa Chorten to polska sieć sklepów spożywczych, która skupia około 2,5 tys. sklepów i generuje roczny zysk netto na poziomie ok. 5,5 mln zł.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum