Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mieszkaniec Warszawy chciał ukraść 2,5 zł. Może pójść do więzienia na 10 lat

Mieszkaniec Pragi-Północ próbował ukraść z samochodu 2,5 zł. Został przyłapany przez policje na gorącym uczynku. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Reklama

Mieszaniec Pragi Północ został zatrzymany na terenie Białołęki przez wracających z interwencji policjantów. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na mężczyznę kucającego przy drzwiach od kierowcy ciemnego seata zaparkowanego w zatoczce.

Chciał ukraść 2,5 zł z samochodu

"Mężczyzna przyznał się policjantom, że próbował dostać się do wnętrza pojazdu, by ukraść 2 złote i 50 groszy leżące na siedzeniu kierowcy. Znaleźli również świadka, który przekazał im cenne informacje potwierdzające, że 34-latek próbował włamać się do auta" - przekazała oficer prasowy komendy na Białołęce kom. Paulina Onyszko.

Niedoszły złodziej może pójść do więzienia nawet na 10 lat

Niedoszły złodziej usłyszał zarzut za usiłowanie kradzieży z włamaniem. A ponieważ 34-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa, poniesie odpowiedzialność za działanie w recydywie.

"Za usiłowanie kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd może orzec wobec mężczyzny znacznie wyższą karę" - zaznaczyła kom. Onyszko.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum