Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Miss Polonia Marcelina Zawadzka w kampanii lodów Grand

Lody Grand obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia na rynku. W związku z jubileuszem tej linii premium marki Koral, 1 kwietnia wystartowała specjalnie przygotowana, szeroko zakrojona kampania reklamowa, której twarzą będzie Marcelina Zawadzka.
Reklama

Spoty reklamowe lodów Grand z udziałem prezenterki, aktorki i modelki z tytułem Miss Polonia emitowane będą od 1 kwietnia do końca lipca w najpopularniejszych stacjach TV. Oprócz tego akcja marketingowa obejmowała będzie intensywne działania w Internecie, sferze digital – video, display Google Ads i Facebook Ads, a także w radio, kinach, w obszarze OOH/DOOH oraz licznych projektach BTL. Dodatkowo, Ambasadorka będzie promowała linię lodów Grand za pośrednictwem swojego wysokozasięgowego profilu na Instagramie.

Tegoroczną, jubileuszową nowością jest Grand Pavlova – lody bezowe z bezami i wkręconym sosem truskawkowym w białej czekoladzie. Dołączą one do znanych i ulubionych przez konsumentów od lat smaków Grand Chocolate i Grand Vanilla.

Za pomysł, kreację i stworzenie spotu reklamowego odpowiada Film Grupa -Wojtek Wojtczak, koordynację współpracy z ambasadorką w obszarze SM oraz obsługę kampanii ads firma Koral powierzyła obsługującej ją od lat w digitalu agencji Veneo.

Koral jest producentem lodów Ekipa.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum