Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mleczarze niezadowoleni z współpracy z Biedronką

Mimo deklaracji o chęci współpracy ze spółdzielniami mleczarskimi, które są członkami KZSM, z przykrością stwierdzam, że nadal niewiele się w tej sprawie zmieniło - czytamy w liście Waldemara Brosia, prezesa Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich do dyrektor działu zakupów Jeronimo Martins Polska.
Reklama

Prezes KZSM-u pisze, że nadal Związek otrzymuje sygnały od swoich członków o braku ze strony sieci Biedronka chęci umieszczania w sieci sklepów produkowanych przez spółdzielnie artykułów mleczarskich. Dotyczy to szczególnie małych, regionalnych spółdzielni mleczarskich.

Czytaj także: Jeronimo Martins: Nie stronimy od współpracy z mniejszymi spółdzielniami mleczarskimi

Do najczęściej wymienianych problemów we współpracy z Biedronką prezes KZSM-u zalicza wydłużające się procedury podpisywania umów handlowych oraz trudności w nawiązywaniu kontaktów osobistych przedstawicieli handlowych KZSM z Biurem Obsługi Klienta. Spółdzielnie narzekają także na brak reakcji na przedstawione oferty, zaniżanie cen zakupu oferowanych przez spółdzielnie produktów do granic minimalnej opłacalności produkcji oraz na brak zainteresowania współpracą z większością spółdzielni mleczarskich.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum