Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mniej słodkie owsianki Nesvita promowane w telewizji

Należąca do Nestlé marka NESVITA rozpoczęła ogólnopolską kampanię telewizyjną. Celem działań jest przypomnienie konsumentkom o marce i wzmocnienie jej wizerunku w grupie docelowej.
Reklama

 

W czasie trwania kampanii emitowany jest 30-sekundowy spot, a jej zasięg obejmuje najpopularniejsze stacje telewizyjne m.in. TVP 1, TVP 2, TVN i Polsat. W celu wzmocnienia komunikacji reklama wyświetlana jest również na platformach VOD: Ipla i Tvnplayer oraz w serwisie You Tube. 

- Naszą kampanię kierujemy do aktywnych kobiet w wieku od 25 do 40 lat. Chcemy przypomnieć im o płatkach owsianych NESVITA, szczególnie o wariantach ze śliwkami i z czerwonymi owocami, które są mniej słodkie i bardziej owocowe. W jednej saszetce mieści się idealna porcja, po której konsumentka nie czuje się głodna ani ciężka i ospała - mówi Anna Mitura, Group Product Manager odpowiedzialna za kategorię produktów zbożowych w Nestlé.
Spot telewizyjny został przygotowany przez agencję Publicis Sp. z o.o., a za postprodukcję odpowiada agencja Chimney. Zakup mediów Nestlé powierzyła domowi mediowemu MEC Sp. z o.o. Kampanię TV wspierają działania na fanpage'u marki na Facebooku, które prowadzi agencja 121pr.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum