Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Modernizacja Galerii Sfera w Bielsku Białej


CBRE Global Investors modernizuje Galerię SFERA w Bielsku-Białej. Plan prac obejmuje zarówno wzmocnienie walorów wizualnych obiektu jak i podniesienie komfortu korzystania z jego oferty.
Reklama

Odświeżenie ścian, sufitów, wymiana małej architektury i częściowa wymiana oświetlenia, mają na celu dostosowanie starszej części obiektu, do nowszej Galerii SFERA II, która charakteryzuje się postindustrialnym stylem „miasta w mieście”. Ten etap prac jest na ukończeniu. Pierwsze zmiany zauważyć mogą też użytkownicy parkingu wielopoziomowego przy Galerii SFERA II. W celu ułatwienia nawigacji i korzystania z parkingu, oraz zwiększenia jego przepustowości, właściciel postanowił m.in. unowocześnić kolorystykę ścian i słupów, wprowadzić oznakowanie obszarów, oraz, w niedalekiej perspektywie, zamontować system informujący o zajętości miejsc.

Trwa także przetarg na generalnego wykonawcę nowego oznakowania kierunkowego wewnątrz Galerii. Zmiany w tym zakresie mają na celu polepszenie komunikacji poziomej – w dużej mierze w kierunku parkingu, i pionowej, która odbywać się będzie przez nowo udostępnione klatki schodowe, co spowoduje odciążenie wind. Pojawią się także nowe narzędzia komunikacji marketingowej z klientami – oświetlone nośniki reklamowe, zastąpią dotychczasowe.

Niebawem ruszy modernizacja pokojów dla rodziców z dziećmi, w toaletach pojawią się dostosowane dla najmłodszych urządzenia i sanitariaty, a na terenie strefy gastronomicznej Galerii SFERA II wydzielona zostanie przestrzeń do zabawy i odpoczynku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum