Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mój Lewiatan: konkursy mają zachęcić do korzystania z naszej aplikacji

Program lojalnościowy Mój Lewiatan zyskał kolejną nową funkcjonalność - korzystania z karty lojalnościowej z poziomu aplikacji. Użytkownicy aplikacji jako pierwsi dowiedzą się o najnowszych promocjach, a oprócz spersonalizowanych ofert promocyjnych znajdą też dedykowane konkursy i loterie. Zachętą dla klientów do korzystania z elektronicznej karty jest bonus w postaci dodatkowych 100 punktów.
Reklama

Polska Sieć Handlowa Lewiatan wprowadziła wirtualny odpowiednik plastikowej karty lojalnościowej. Cyfrowa wersja karty dostępna jest od 29 sierpnia w aplikacji mobilnej „Mój Lewiatan”. 

By zachęcić klientów do zmiany plastikowej karty na cyfrową jej wersję, sieć przygotowuje specjalne programy aktywacyjne. 22 września wystartuje loteria z e-zdrapką. Klienci sieci, którzy zrobią zakupy na kwotę nie mniejszą niż 50 zł, będę mogli wziąć udział w loterii i sprawdzić swoje szczęście w e-zdrapce aktywnej w aplikacji mobilnej.

W e-zdrapkach do wygrania co tydzień są nagrody rzeczowe, takie jak wielofunkcyjny robot kuchenny, robot sprzątający, czy ekspres do kawy. Nagrodą główną w loterii są trzy vouchery na wakacje - każdy o wartości 15 tys. zł. Akcja potrwa do 19 października br.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum