Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Monnari otworzy trzy sklepy do końca roku

Obecnie sieć Monnari to 109 salonów oraz sklep internetowy. - W bieżącym roku uruchomiliśmy 10 nowych sklepów i planujemy otworzyć jeszcze trzy - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Mirosław Misztal, prezes Monnari.
Reklama
- W następnym roku zamierzamy utrzymać to tempo rozwoju, chyba że pojawiłaby się jakaś okazja - dodaje Mirosław Misztal.

Obecnie Monnari ma salony w dużych i średnich miastach w całej Polsce, w galeriach i centrach handlowych oraz jeden przy ulicy - w centrum Warszawy.

- W naszej strategii posługujemy się określeniem - stabilny rozwój sieci sprzedaży. Nie chcemy powtórzyć błędów sprzed kilku lat. Oczywiście wykorzystujemy też szanse, jakie obecnie stwarza rynek, ale po przeanalizowaniu korzyści płynących dla spółki, mając na uwadze ryzyka, jakie niosą nowe lokalizacje - dodaje prezes Monnari.

I półrocze 2013 roku firma zakończyła pozytywnymi wynikami finansowymi. Odnotowała zysk na działalności operacyjnej w wysokości 3 408 tys. zł, w porównaniu do zysku na poziomie 910 tys. zł w I półroczu 2012 roku. Zysk netto wyniósł w tym czasie 5 495 tys. zł, wobec zysku za I półroczu 2012 roku wynoszącym 926 tys. zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum