Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Monster Bounce w Homepark Targówek

20 czerwca w parku handlowym Homepark Targówek rozpoczął swoją działalność największy w Polsce dmuchany park rozrywki „Monster Bounce”.
Reklama

Monster Bounce to pierwszy dmuchany park rozrywki, oferujący różne formy aktywności w jednym miejscu – od zabawy przez aktywny wypoczynek, po sporty ekstremalne. Na terenie parku skorzystać można m.in. z: torów przeszkód, zjeżdżalni, dmuchanych zamków, labiryntów, trampolin, zbijaka, ścieżek akrobatycznych. Na miejscu organizowane są także przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, zajęcia dla szkół, eventy firmowe oraz inne wydarzenia tematyczne.

Pod namiotem o powierzchni 2250 mkw. znajdują się unikalne platformy, podzielone według stref tematycznych o różnych stopniach trudności, dostosowanych do odpowiednich grup wiekowych i ich zaawansowania. Monster Bounce jest zadaszony i działa także w dni deszczowe, codziennie od godziny 10:00 do 22:00.

– Cieszymy się ze współpracy nawiązanej z Homepark Targówek. Ma ona charakter stały, a na terenie, który zagospodarowaliśmy, w zależności od okresu i pory roku będziemy modyfikować atrakcje i ich przeznaczenie. Na okres „ciepły” uruchomiliśmy największy w Europie dmuchany park rozrywki. W październiku i listopadzie planujemy przygotować „Miasteczko Dyniowe”, a od grudnia „Wioskę Świętego Mikołaja”. Jako Sale Zabaw Fikołki posiadamy już 14 lokalizacji w centrach handlowych, w tym 8 na terenie aglomeracji warszawskiej. Homepark Targówek będzie naszą pierwszą zewnętrzną – komentuje Bertrand Jasiński, prezes zarządu Sale Zabaw Fikołki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum