Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Multi Poland z nowym dyrektorem technicznym

Do polskiego oddziału Multi Corporation, jednej z największych firm zarządzania nieruchomościami komercyjnymi w Europie, na stanowisko Head of Technical Operations & Project Management dołączył Krzysztof Wieczorek.
Reklama

Jako Head of Technical Operations & Project Management Krzysztof Wieczorek będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami CAPEX oraz rozwój projektów przebudowy i modernizacji.

Ma 15-letnie doświadczenie zawodowe, z czego 14 lat pracował przy projektach głównie dotyczących nieruchomości komercyjnych w Polsce i za granicą. Jego portfolio obejmuje m.in. 44 obiekty handlowe. Był odpowiedzialny za zarządzanie budowami, przebudowami, modernizacjami i remontami m.in. dużych galerii handlowych. Krzysztof jest inżynierem budownictwa, ukończył również studia w zakresie zarządzania nieruchomościami.

– W osobie Krzysztofa witamy w naszym zespole bardzo doświadczonego inżyniera wyspecjalizowanego w obszarze nieruchomości komercyjnych – mówi Frederic Rouleau, Country Asset Manager w Multi Poland. – Jego nominacja to element strategii wzmacniania kompetencji Multi w zakresie zarządzania projektami technicznymi, między innymi modernizacji, przebudowy, czego wyrazem jest także nasz własny zespół architektów. Jest to ważne zwłaszcza na polskim rynku, gdzie, wg naszych analiz, ponad 60 proc. obiektów handlowych ma już ponad 10 lat.

Multi zarządza w Polsce sześcioma centrami handlowymi i dwoma budynkami biurowymi – o łącznej powierzchni 346 tys. mkw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum