Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Multishop w Sochaczewie powiększy się o kolejnych 11 sklepów

Firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą parku handlowego Multishop w Sochaczewie. 23 listopada br. kompleks, w którym funkcjonują hipermarket Tesco oraz market budowlany OBI, powiększy się o kolejnych 11 sklepów.
Reklama

Park handlowy Multishop znajduje się w Sochaczewie, około 60 km na zachód od centrum Warszawy. Inwestycja zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 2 prowadzącej do Poznania, której fragment został poddany modernizacji specjalnie na potrzeby ułatwienia dojazdu do obiektu. Dla klientów oddany został do dyspozycji również parking na 600 miejsc, z którego zaprojektowano bezpośrednie, oddzielne wejścia do każdego ze sklepów. Multishop Sochaczew dysponuje łączną powierzchnią około 20 tys. mkw. Inwestorem jest Spółka McKinlay Development.

Budowa kompleksu rozpoczęła się pod koniec 2011 r. Wraz z ukończeniem trzeciej, ostatniej fazy projektu, Multishop w Sochaczewie wzbogaci się o 11 nowych najemców, wśród których znajdą się: Jysk, RTV Euro AGD, Pepco, Deichmann, CCC, Takko, Martes Sport, Hebe i Olewnik. Dodatkowo klienci będą mieli do dyspozycji punkt sieci Kolporter, pralnię oraz sklep mięsny. Łączna powierzchnia, jaką zajmą nowi najemcy to prawie 4.500 mkw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum