Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

My Box w Namysłowie z pozwoleniem na budowę. Powstaje obok Lildla i Kauflandu

Park Handlowy My Box Namysłów o powierzchni najmu 4 000 mkw. powstanie w centrum miasta przy ulicy Bohaterów Warszawy, w sąsiedztwie dwóch operatorów spożywczych Kaufland i Lidl. Prace budowlane przy My Box rozpoczną się w I kwartale, a mieszkańcy zrobią w nim zakupy jesienią 2014 roku.
Reklama

W jednopoziomowym obiekcie znajdować się będzie około 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking na 80 miejsc postojowych. Otwarcie My Box Namysłów zaplanowane jest na trzeci kwartał 2014 roku. Swoją działalność w parku handlowym rozpoczną najemcy z branży elektronicznej, drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej i sportowej. Wśród nich znajdzie się także kilka lokalnych firm, w tym punkty usługowe. Obecnie finalizowane są rozmowy z kluczowymi najemcami My Box Namysłów. - Projekt w Namysłowie będzie drugim parkiem handlowym w Polsce pod szyldem My Box. Pierwszy My Box został otwarty jesienią ubiegłego roku w Oławie. 

Inwestorem obiektu jest Retail Park Olawa z grupy Eyemaxx Real Estate. Powierzchnia najmu większości Parków Handlowych My Box będzie wynosić średnio od 4 do 10 tys. metrów kwadratowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum