Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Na koniec roku będzie działało 168 salonów 4F

Marka 4F do końca bieżącego roku otworzy 10 sklepów w nowych lokalizacjach. - Zgodnie z obraną strategią, rok 2015 marka 4F zakończy działalnością blisko 170 salonów – mówi Małgorzata Gabryś, dyrektor rozwoju i inwestycji firmy OTCF S.A
Reklama

 – Natomiast na przestrzeni dłuższego okresu planowania chcemy stworzyć sieć złożoną ze 190 – 200 sklepów w Polsce. Począwszy od pierwszego tygodnia listopada do grudniowych zakupów świątecznych włącznie, na mapie handlowej 4F przybędzie 10 nowych punktów sprzedaży - dodaje Małgorzata Gabryś.

Nowe salony rozpoczną swoją działalność kolejno: 5 listopada w CH Vivo w Stalowej Woli, dzień później w Galerii Jastrzębskiej w Jastrzębiu Zdroju oraz tego samego dnia w poznańskiej Plazie. Kolejny tydzień miesiąca przyniesie nowy salon w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy (13.11). Natomiast na koniec listopada zaplanowano otwarcie nowych salonów w CH Klif w Gdyni i Galerii Hosso w Kołobrzegu (27.11), zaś dzień później, wznowi swoją działalność salon 4F w Galerii Myślenickiej w nowej, większej lokalizacji. W grudniu, tuż przed Mikołajkami (4.12) zostanie otwarty powiększony sklep w toruńskiej Plazie oraz całkiem nowa powierzchnia w CH Jantar w Słupsku. Łączna powierzchnia otwieranych salonów wyniesie blisko 1800 mkw, a suma nowych lokalizacji wzrośnie do 168 salonów w całym kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum