Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Najlepsze nieruchomości komercyjne na sprzedaż i wynajem - rusza Propertystock.pl

Redakcja PropertyNews.pl uruchamia nowy projekt - PropertyStock.pl. To unikalna wyszukiwarka nieruchomości komercyjnych na sprzedaż i wynajem. Miejsce, w którym znajdziesz oferty sprzedaży i wynajmu biur, biurowców, magazynów, hoteli, centrów handlowych, lokali użytkowych czy terenów inwestycyjnych, a także zamieścisz ogłoszenia dotyczące Twojej nieruchomości.
Reklama

PropertyStock.pl to nowy projekt serwisu PropertyNews.pl – największego portalu informacyjnego o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, który co miesiąc odwiedza blisko 270 tys. użytkowników. PropertyStock.pl zapewnia dotarcie do precyzyjnie sprofilowanej grupy odbiorców.

Na Propertystock.pl prezentujemy ok. 4,5 tys. ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. To oferty agencji nieruchomości, inwestorów, instytucji państwowych, banków czy prywatnych właścicieli.

- Pandemia przynosi zupełnie nowe ryzyka, ma nieznany horyzont czasowy. Okazje inwestycyjne już się pojawiają na rynku. Część właścicieli, zdeterminowanych do wyjścia z inwestycji, jest skłonna akceptować coraz niższy poziom cen. Nie dotyczy to jednak każdego sektora - wyjaśnia Michał Stępień, Associate, Dział Doradztwa Inwestycyjnego Savills.

Przykładem rynku wyjątkowo odpornego na obecny kryzys są nieruchomości magazynowe, które wręcz korzystają teraz na przykład z przyspieszonego wzrostu branży e-commerce. Na Propertystock.pl w dziale Magazyny prezentujemy blisko 900 ofert sprzedaży lub wynajmu tych nieruchomości.

- Okazji należy obecnie poszukiwać w segmentach: biurowym i handlowym, jak również na rynku mieszkaniowym. Z pewnością na rynku gruntów też można znaleźć okazje i takowe się już zdarzają. Niemniej jednak także w tym segmencie dużo zależy od kondycji finansowej właściciela. Wartość gruntów z założenia rośnie w długim okresie, dlatego w przypadku braku presji sprzedażowej warto poczekać na satysfakcjonującą ofertę - radzi Michał Stępień.

Pokaźną liczbę ofert prezentujemy w dziale Wynajmij Biura. Są to powierzchnie w najnowszych biurowcach, jak i mniejszych nieruchomościach na obrzeżach miast.

Serwis będzie systematycznie rozbudowywany. Zapraszamy do współpracy! Tylko teraz bezpłatna prezentacja nielimitowanej liczby ogłoszeń na PropertyStock.pl - promocja trwa do końca grudnia 2020 r. 

Wydawcą Propertystock.pl jest Grupa PTWP, wydawca PropertyNews.pl i kilkunastu innych portali internetowych, które co miesiąc czyta 5 mln użytkowników - szefów największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a także właścicieli i zarządzających przedsiębiorstwami z branży spożywczej, medycznej, logistycznej, motoryzacyjnej, gastronomii czy do samorządów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum