Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Największe transfery kadrowe rynku nieruchomości komercyjnych

Tematem numer jeden dla rynku nieruchomości komercyjnych wciąż pozostaje epidemia koronawirusa oraz jej oddziaływanie na poszczególne sektory. Dużej niepewności, która ogarnęła ten sektor w 2020 roku, towarzyszą równie istotne zmiany personalne.
Reklama

W kwietniu Krzysztof Misiak został nowym dyrektorem polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield. Zastąpił Charlesa Taylora, który rozstaje się z firmą po 30 latach pracy. Krzysztof Misiak, wcześniej dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Polsce, związany jest z firmą tą od 13 lat.Ronny Pecik, Immofinanz

Na czele spółki deweloperskiej Immofinanz stanie Ronny Pecik - ogłosiła w kwietniu ta firma. Nowy CEO objął stanowisko 4 maja br., a jego kadencja potrwa trzy lata.
Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce.Tomasza Trzósło, EPP

W czerwcu zgromadzenie akcjonariuszy EPP zatwierdziło nominację Tomasza Trzósło na prezesa zarządu tego największego w Polsce właściciela centrów handlowych.
Portfel firmy obejmuje 32 projekty o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw.

Więcej na propertynews.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum