Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Napollo i PKB inwestują w N-Park w Olkuszu

W Olkuszu powstanie N-Park, park handlowy z portfela Napollo. Partnerem inwestycyjnym projektu jest PKB Inwest Budowa. To kolejny obiekt, który powstanie we współpracy tych dwóch firm.
Reklama

Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod inwestycje. Plany na budowę N-Parku w Olkuszu są już na etapie realizacji – PKB otrzymało zgodę na budowę i planuje uruchomienie obiektu na połowę 2023. W tej chwili trwa wybór generalnego wykonawcy.

- Cieszymy się z powodu kolejnej współpracy z PKB Inwest Budowa oraz z nowej lokalizacji, w której powstanie nasz N-Park – komentuje Sławomir Zawadzki, członek zarządu w Grupie NAPOLLO.

Współpracę z PKB Inwest Budowa, Napollo rozpoczęło planując inwestycję w Gnieźnie - Galerię Piastova, wybudowaną i oddaną do użytku w 2018 roku. Kolejny projekt w kooperacji z PKB został otwarty 22 czerwca br. w Pszczynie przy ul. Bielskiej. W trakcie budowy jest także park handlowy pod szyldem N-Parku, obok istniejącej Galerii Piastovej. Ten obiekt zostanie oddany do użytku już  pod koniec 2022.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum