Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Narzędzia Parkside znów w Lidlu. Od kiedy i za ile?

Narzędzia Parkside z serii X 20 V TEAM od czwartku 2 lutego będą dostępne w sklepach Lidl Polska. Przy ich zakupie, obowiązuje akcja promocyjna na akumulatory i akumulatory z ładowarką – do soboty 4 lutego będą sprzedawane o 50% taniej.
Reklama

Parkside X 20 V TEAM w domu i warsztacie

Wśród narzędzi Parkside X 20 V TEAM znajduje się m.in. akumulatorowa wyrzynarka (179  zł/  1  zestaw), wyposażona w regulację skoku wahadła, regulację kąta nachylenia i diodę LED. To narzędzie sprawdzi się podczas majsterkowania oraz różnych remontów – pozwoli przyciąć deski, wykonać otwór w blacie itp. Akumulatorowa wyrzynarka Parkside 20 V ma na tyle dużą moc, że można za jej pomocą obrabiać różne materiały: drewno, stal oraz aluminium. Lidl proponuje także akumulatorową wiertarkowkrętarkę Parkside 20  V  (119 zł/ 1 zestaw). Ma dwa biegi oraz płynną regulację obrotów, dlatego sprawdzi się np. w trakcie składania albo demontowania mebli, drobnych napraw, remontów itp. W zestawie z urządzeniem znajduje się 8 bitów i 8 wierteł.

PARKSIDE Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PABS 20-Li-E6, 20 V, fot. mat. pras.
PARKSIDE Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PABS 20-Li-E6, 20 V, fot. mat. pras.

Parkside X 20 V TEAM na placu budowy

Na placu budowy przyda się z kolei akumulatorowe mieszadło do farb i  zaprawy marki Parkside (249 zł/ 1 zestaw). Korzystając z niego, można szybko i bez trudu nadać odpowiednią konsystencję płynnym lub sproszkowanym materiałom. Mieszadło ma wydajny, bezszczotkowy silnik, trwalszy niż te stosowane w większości elektronarzędzi. Do naniesienia gotowej farby warto z kolei użyć akumulatorowego pistoletu do malowania (179 zł/ 1 zestaw). Wyposażono go w 4 dysze oraz 3 tryby rozpylania (poziomy strumień płaski, pionowy strumień płaski oraz strumień okrągły). Pistolet może rozpylać nie tylko farby, ale także lakiery oraz szkliwa o lepkości nieprzekraczającej 70-DIN-sec.

Do różnego rodzaju prac wykończeniowych (np. przycinania listew) dobrze nadaje się również ręczna piła akumulatorowa (249  zł/  1  zestaw), z automatyczną blokadą wrzeciona – która umożliwia szybką wymianę tarcz – oraz laserem, służącym do wyznaczania prostej linii cięcia. Urządzenie ma przyłącze do zewnętrznego układu odsysania pyłu. Piłą można wykonywać cięcia pod różnym kątem (od 0 do 45°).

Promocja przy zakupie narzędzie Parkside X 20 V TEAM

 Od czwartku 2 lutego w sklepach Lidl Polska będą dostępne te, a także inne narzędzia z serii Parkside X 20 V TEAM. Przy ich zakupie, obowiązuje akcja promocyjna na akumulatory i akumulatory z ładowarką – do soboty 4  lutego będą sprzedawane aż o 50% taniej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum