Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nasz Sklep rozwija sieć franczyzową

W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam.
Reklama

W Sieradzu przy ulicy Widawskiej uruchomione zostały Delikatesy Premium o powierzchni handlowej około 120 mkw. Po dostosowaniu placówki do standardów sieci oferuje ona około 4500 pozycji asortymentowych, wśród których znaczącą część stanowią produkty świeże.

Delikatesy Sezam w Błaszkach Gruszczyce w województwie łódzkim na powierzchni niespełna 100 mkw. oferują 4000 pozycji asortymentowych.

W miejscowości Aleksandrów w oddziale Tomaszów Lubelski  miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium. Sklep przeszedł gruntowny remodeling, z powiększeniem sali sprzedaży oraz remontem elewacji zewnętrznej. W tym samym oddziale w miejscowości Zawadówka ruszył sklep w formacie Delikatesy Sezam. 

W Lubyczy Królewskiej, również w oddziale tomaszowskim, ruszył pod szyldem Delikatesy Premium. Sklep przeszedł gruntowny remont, został powiększony i rozplanowany zgodnie z nowym projektem.

Delikatesy Premium zostały niedawno otwarte w miejscowościach: Kalinowice, Iwoniczu Zdrój, Szczebrzeszynie, Drzewicy, Wielkich Oczach, Konopnicy, Pajęcznie.

Delikatesy Sezam mają swoje szyldy w miejscowościach: Rejowiec, Wola Kotowa, Grzybno.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum