Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

NEINVER organizuje Targi Pracy dla najemców FACTORY

23 czerwca kilkadziesiąt osób poszukujących zatrudnienia wzięło udział w Targach Pracy zorganizowanych dla najemców FACTORY Gliwice. Kandydaci uczestniczyli w rozmowach rekrutacyjnych prowadzonych przez przedstawicieli polskich i międzynarodowych marek, które prowadzą salony w outlecie.
Reklama

Podczas Targów Pracy poszukiwano sprzedawców i kierowników salonów, osoby z doświadczeniem, ale i stawiających pierwsze kroki na rynku. Każdy z najemców czekał na kandydatów przy specjalnie oznaczonym stoliku w Akademii Retailu, zlokalizowanej w pasażu handlowym FACTORY Gliwice. Kandydaci wybierali pracodawcę, u którego chcieliby rozpocząć pracę i już na miejscu brali udział w pierwszej rozmowie rekrutacyjnej.

Do FACTORY zgłosili się przede wszystkim młodzi ludzie, absolwenci szkół średnich i studenci. Najczęściej poszukiwali pracy na stałe, na pół i cały etat, albo umowę zlecenie. Część z nich niemal od razu rozpoczęła wstępne szkolenia, czy okres próbny u nowego pracodawcy.

Informacja o Targach Pracy trafiła zarówno na śląskie uczelnie wyższe, jak i do urzędów pracy. Wydarzenie promowano też w internecie. Udział w targach pracy, zarówno dla najemców jak i kandydatów, był bezpłatny.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum