Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Netto otworzyło kolejne sklepy w koncepcie 3.0 (galeria)

Szczecin i Goleniów to kolejne miejscowości po gdańskiej Galerii Madison, w których zostały otwarte sklepy sieci Netto w nowej odsłonie. - Placówki przeszły całkowity remodelling zgodnie z założeniami konceptu 3.0 i zyskały zupełnie nową jakość jeżeli chodzi o dyskonty - podała sieć.
Reklama

Sklepy Netto w koncepcie 3.0 już funkcjonują w Szczecinie przy ul. Kadłubka 39 oraz w Goleniowie przy ul. Jagiełły 16.

Netto w najnowszej odsłonie to nowoczesne i przestronne miejsce, nawiązujące w swojej stylistyce do skandynawskiej estetyki. Koncept 3.0 zakłada dostarczenie klientom wyjątkowego doświadczenia zakupowego: poszerzona i wyeksponowana oferta świeżych warzyw i owoców, szeroka gama produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych oraz z certyfikatem BIO, produkty To Go ze świeżymi sałatkami, sokami i przekąskami – to rozwiązania oraz asortyment dostosowany do najnowszych trendów i potrzeb konsumentów. 

Czytaj także: Netto otworzyło w Gdańsku sklep w koncepcie 3.0 (galeria)

Netto Polska to sieć handlowa, która w ciągu 23 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 370 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum