Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Netto partnerem książki kucharskiej dla dzieci

Sieć sklepów Netto została oficjalnym partnerem wydawnictwa „Mali szefowie kuchni”, które w księgarniach ukaże się 18 listopada. Jej autorem jest Joseph Seeletso, znany jako juror programu Top Chef.
Reklama

Nowa publikacja Seeletso zawiera ponad 50 przepisów, które zostały przygotowane z myślą o młodych ludziach, stawiających pierwsze kroki w kuchni. W książce są również przepisy, sygnowane przez Netto. Znajdziemy wśród nich m.in. takie potrawy jak pikata z indyka z młodą kapustą, czy zupa rybna z pomidorami i ziemniakami.

Seeletso pochodzi z Botswany, z rodziny książęcej wywodzącej się od Sekgomy I, króla Botswany, praprapradziadka Josepha. Jest absolwentem angielskiej uczelni gastronomicznej Westminster Kingsway College w Londynie. W ciągu 23-letniego doświadczenia gotował w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, we Włoszech i w krajach skandynawskich. Aktualnie prowadzi  warsztaty w Joseph’s Culinary Studio w Warszawie. W 2014 roku wydał książkę kulinarną pt. „Kulinarne podróżne zmysłów. Od Okawango po Bałtyk”.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum