Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Netto wyda 16,4 mln zł na dwa markety

Tower Investments sprzedało sieci Netto dwie nieruchomości: w Górze Kalwarii i Wołominie. Cenę sprzedaży ustalono na 8,65 mln zł i 7,78 mln zł.
Reklama

Gatid Investments (spółka zależna Tower Investments) zawarła jako sprzedający z Netto sp. z o.o. przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Górze Kalwarii. Jednocześnie strony zawarły również umowę na realizację inwestycji budowlanej, na podstawie której sprzedający zrealizuje na nieruchomości, na rzecz Netto budowę pawilonu handlowego wraz z infrastrukturą.

Cena sprzedaży nieruchomości zabudowanej pawilonem handlowym wraz z jego projektem i pozwoleniem na budowę ustalona została na 8.650.000 zł netto.

W tym samym dniu Tower Project sp. z o.o. zawarła jako sprzedający, z Netto sp. z o.o. przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Wołominie. Strony zawarły również umowę na realizację inwestycji budowlanej.

Cena sprzedaży nieruchomości zabudowanej pawilonem handlowym wraz z jego projektem i pozwoleniem na budowę ustalona została na 7.780.000 zł netto.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum