Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Netto z dwiema nowymi placówkami. Sklep w Szczecinie wyposażony w najnowsze technologie

28 listopada sieć handlowa Netto powiększyła się o dwa nowe sklepy – w Pile oraz w Szczecinie. Nowe placówki są zgodne z konceptem 3.0.
Reklama

Na półkach nowego sklepu klienci znajdą więcej świeżych warzyw i owoców, gamę produktów bezglutenowych, bezlaktozowych czy bezcukrowych, a także artykułów z certyfikatem BIO. W strefie TO GO znajdą się m.in. sałatki, świeże soki, smoothies i wiele innych zdrowych propozycji.

– Rozwój naszej sieci i otwarcia kolejnych sklepów zgodnych z modelem 3.0 to dla nas priorytet – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Wnosi on do naszych sklepów prostotę, wyrazistość, odwagę w komunikacji oraz skandynawskość, która wyraża się nie tylko designem, ale także naszą polityką odpowiedzialności społecznej. Ważna jest wygoda, estetyka otoczenia, atmosfera w sklepie, reputacja firmy – dodaje Janusz Stroka.

Nowy sklep w Pile znajduje się przy ul. S. Wyspiańskiego 10. Placówka w Szczecinie mieści się zaś przy ul. Metalowej 63A.

Szczecińskie Netto to najnowocześniejszy sklep tej sieci w Polsce. Do wykorzystywanych już standardowo w placówkach Netto 3.0 zintegrowanych systemów komunikacji bezprzewodowej pracowników oraz nagłośnienia i zarządzania kolejką kasową, wprowadzono system inteligentnych kamer, pozwalających na automatyczne informowanie personelu o konieczności otwarcia kolejnych kas. System obejmuje również półki sklepowe i informuje o konieczności uzupełnienia brakujących produktów. Wszystkie rozwiązania działają w ramach jednego środowiska o nazwie Xaris, co daje możliwość ich maksymalnego wykorzystania i optymalizacji pracy pracowników sklepu. Uruchomiony został również system dostaw nocnych, który poprawi efektywność dystrybucji. 

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć równolegle prowadzi intensywny remodeling już istniejących. W efekcie obecnie ok. 100 sklepów funkcjonuje zgodnie z nowym modelem Netto.

Netto ma ok. 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Sieć w 2019 roku uruchomiła 5 nowych placówek. Plan zakładał 30-40 nowych sklepów.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum