Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Netto: Zakaz handlu w niedziele to więcej czasu na odpoczynek dla naszych pracowników

Zamknięcie sklepów w niedzielę w żaden sposób nie wpłynie na poziom zatrudnienia – nie planujemy zwolnień, ani skrócenia etatów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Mariola Skolimowska, PR Manager Netto Polska.
Reklama

- Zamknięcie sklepów w niedzielę w żaden sposób nie wpłynie na poziom zatrudnienia – nie planujemy zwolnień, ani skrócenia etatów. Nie będziemy również wydłużać godzin pracy w inne dni. Sklepy Netto nadal będą otwarte w tych samych godzinach i będą funkcjonować na tych samych warunkach, co dotychczas - wyjaśnia Mariola Skolimowska.

- W Netto Polska doskonale rozumiemy, jakie powody stoją za ustawą ograniczającą handel w niedzielę. Jako Netto doceniamy, iż nasi pracownicy będą mieli więcej czasu na odpoczynek oraz spędzanie czasu z rodziną. Każdemu, kto pracuje zawodowo, jest to bardzo potrzebne - mówi dla serwisu portalspozywczy.pl Mariola Skolimowska.

- Polityka personalna Netto od zawsze była nastawiona na człowieka, dlatego nadchodzące zmiany przyjmujemy ze spokojem, ponieważ są zgodne z wartościami, które są w DNA naszej firmy - dodaje.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum