Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Niebezpieczne lustro. Akcja naprawcza w IKEA

IKEA apeluje do wszystkich klientów, którzy nabyli lustro LETTAN z określonej partii produkcji, aby przestali go używać i zamówili bezpłatne mocowania na wymianę.
Reklama

- Bezpieczeństwo klientów to dla IKEA zawsze sprawa najwyższej wagi. W związku z tym ogłaszamy akcję naprawczą luster LETTAN z oznaczeniem daty produkcji do 2105 (rok-tydzień) włącznie ze względu na ryzyko pękania mocowań - podała szwedzka sieć meblowa.

IKEA - lustro LETTAN, fot. mat. pras.
IKEA - lustro LETTAN, fot. mat. pras.

IKEA opracowuje swoje produkty przy zachowaniu rygorystycznych zasad oceny ryzyka i przeprowadzania testów bezpieczeństwa, aby mieć całkowitą pewność, że oferowane produkty są zgodne z przepisami i normami obowiązującymi we wszystkich krajach, gdzie prowadzona jest ich sprzedaż.

- Mimo to dotarły do nas informacje o przypadkach pękania mocowań utrzymujących lustro LETTAN na ścianie. W rezultacie lustro może spaść na podłogę. Wobec tego apelujemy do wszystkich klientów, którzy nabyli wadliwe lustro LETTAN, aby przestali go używać i zamówili bezpłatne mocowania na wymianę - informuje IKEA.

W tym celu należy odwiedzić stronę IKEA.pl - Zamówienie | Części montażowe (ikea.com) lub skontaktować się z IKEA pod numerem telefonu 22 275 00 00 i złożyć zamówienie na odpowiednią liczbę części zamiennych o numerze katalogowym 139298/1.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum