Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Niektóre sklepy franczyzowe Carrefour Express będą pracować w niedziele

- Decyzje o sposobie pracy sklepów będą jak dotychczas podejmowane lokalnie przez ich dyrektorów. Nie stosujemy ogólnej nowej reguły, a tylko wybrane sklepy zmienią godziny otwarcia dla klientów w piątki i soboty - mówi serwisowi portalspozywczy.pl biuro prasowe Carrefour Polska.
Reklama

- Carrefour jest siecią multiformatową – już dziś nasze różnorodne sklepy tradycyjne (hipermarkety, supermarkety, convenience) oraz sklep internetowy działają w różny sposób, w różnych godzinach – tak, aby dostosować się do sposobu dokonywania zakupów przez klientów. Podtrzymamy ten model – decyzje o sposobie pracy sklepów będą więc jak dotychczas podejmowane lokalnie przez ich dyrektorów. Nie stosujemy więc ogólnej nowej reguły, a tylko wybrane sklepy zmienią godziny otwarcia dla klientów w piątki i soboty.

- Jeśli chodzi o organizację pracy w sklepach, nie zmienia się ona zasadniczo. To wyzwanie nie tylko dla sklepów, ale także całego łańcucha dostaw, komunikacji, czy oferty handlowej. Nasze podejście do zarządzania czasem pracy w sklepach pozostaje bez zmian. Dodatkowo, nasi pracownicy mają już od jakiegoś czasu zagwarantowany tzw. stały dzień wolny w tygodniu, co pomaga im lepiej planować życie prywatne - informuje Carrefour.

- Zmiana stylów zakupowych konsumentów w nowym otoczeniu prawnym na pewno będzie dla sieci ogromnym wyzwaniem - będziemy to obserwować i szukać najlepszych rozwiązań z dbałością o klientów i zespoły pracujące w sklepach - podkreśla sieć.

- Nasze sklepy convenience działające w modelu franczyzowym będą oferowały klientom możliwość dokonywania zakupów także w niedziele. Decyzje w tym zakresie podejmą właściciele sklepów express - informuje Carrefour.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum