Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nike zatrudni 100 pracowników w centrum technologicznym w Gdańsku

Firma Nike ogłosiła oficjalne otwarcie Centrum Technologicznego w Gdańsku. Nike Technology Center będzie odpowiadało za świadczenie usług technologicznych, ważnych dla rozwoju dla firmy oraz opracowanie innowacji zgodnie ze strategią direct-to-consumer.
Reklama

Centrum Technologiczne realizuje kluczowe projekty w obszarach związanych ze strumieniowym przesyłaniem danych (Global Architecture & Platforms), ich przetwarzaniem i analizą (Enterprise Data & Analytics) oraz innowacje technologicznych, które w przyszłości Nike będzie wdrażać w sklepach stacjonarnych. W przyszłości centrum będzie rozszerzało swoją działalność o nowe obszary takie jak sztuczna inteligencja (AI) i aplikacje mobilne.  

- Centrum Technologiczne Nike w Polsce jest realizacją naszego planu cyfrowej transformacji. Naszym celem jest jeszcze lepsze wsparcie sportowców - podkreśla Ratnakar Lavu, Global Chief Digital Information Officer w Nike. - Cieszę się, że nasz zaangażowany zespół tworzy nową generację międzynarodowych rozwiązań, produktów i usług, z których będą korzystać miliony ludzi na całym świecie.

Centrum Technologiczne Nike promuje współpracę i innowacje, wspiera różnorodność stylów pracy i zapewnia równy dostęp do środowiska pracy, przestrzeni i usług dla wszystkich pracowników.

Centrum Technologiczne Nike planuje zatrudnić w najbliższych miesiącach ponad 100 pracowników. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum