Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nivea Men sponsorem Realu Madryt

Nivea Men, lider w pielęgnacji mężczyzn oraz światowej sławy klub piłkarski Real Madryt rozpoczynają oficjalną współpracę.
Reklama

Liderów połączyła wspólna idea. Zarówno NIVEA MEN, jak i REAL MADRYT mają na celu aktywizowanie mężczyzn, tak aby uwolnili pełny potencjał swoich możliwości. Jak się okazuje, kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do codziennych wyzwań, które jest jednocześnie jednym z największych źródeł pewności siebie. Badanie przeprowadzone przez markę NIVEA ujawnia, że aż 92% mężczyzn potwierdziło, że gdy czują się dobrze we własnej skórze, osiągają lepsze wyniki, zarówno w sporcie jak i w pracy .

Eksperci NIVEA MEN od lat pomagają przygotowywać mężczyzn do codziennych wyzwań
i wprowadzają kolejne nowości odpowiadające na ich różne potrzeby. Tym razem, w uwolnieniu pełnego potencjału, pomoże REGENERUJĄCA LINIA NIVEA MEN SENSITIVE.
Dodatkowo, wielu mężczyzn postrzega podrażnienia i zaczerwienienia jako naturalny
i nieunikniony skutek golenia. By zerwać z tym stereotypem, eksperci NIVEA MEN wprowadzili nowość, która sprawi, że golenie nie będzie już nigdy kojarzone z dyskomfortem. REGENERUJĄCA LINIA NIVEA MEN SENSITIVE pomaga uniknąć podrażnień, zapewniając szybką i skuteczną regenerację skóry oraz ukojenie. Dodatkowo, wszystkie produkty z linii nie zawierają alkoholu.Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum